Ako sa prihlásiť na kurz

Rezerváciu na jednotlivé kurzy, ktoré organizujeme, je možné urobiť na viacerých miestach našej stránky. Všetky kurzy, čiže aj tie na ktorých ešte nie je otvorená rezervácia, sú podrobne rozpísané v Programe kurzov spolu s prehľadným kalendárom. Ak máte o kurz záujem, môžete si nechať poslať avízo o spustení rezervácie. V sekcii Plánované kurzy, ktorú nájdete na spodnej lište každej stránky, sa nachádzajú kurzy, pri ktorých je už rezervácia spustená.

Postup je na niekoľko kliknutí:

1. Kliknite na kurz, o ktorý máte záujem.
2. Kliknite na „Prihlásiť sa na kurz"
3. Vyberte si čo vám viac vyhovuje a kliknite buď na „Prihlásenie bez registrácie“ alebo "Registrácia".
4. Vyplňte rezervačný formulár (ak ste už registrovaný, formulár sa otvorí predvyplnený, iba upravte prípadné zmeny).
5. Kliknite na: "Rezervovať".

Posledným kliknutím ste sa úspešne prihlásili na kurz. Dovoľujeme si Vás však upozorniť, že rezervácia sa stáva záväznou až po zaplatení zálohy. Zbytok poplatku za kurz sa uhrádza priamo na mieste.

Niektoré kurzy organizujú spriatelené skupiny, v takom prípade je rezervácia možná iba cez ich webové stránky, ktoré sú uvedené v programe kurzov. Radi by sme vás informovali, že niektorí učitelia umožňujú prihlásiť sa iba na celú dĺžku trvania kurzu. Iní učitelia, umožňujú zapísať sa aj na Vami zvolený počet dní. Možnosť rezervovať si kurz zvyčajne končí týždeň pred začiatkom kurzu.

Po rezervovaní kurzu, Vám príde email s číslom rezervácie a platobnými inštrukciami. Nezabudnite pri platbe zálohy uviesť číslo rezervácie a Vaše meno, aby sme vedeli Vašu platbu identifikovať.

Výhody registrácie (Váš účet)

Na jednotlivé kurzy je možné sa prihlásiť jednorazovo bez registrovania sa na našej stránke. Jednoducho vyplníte rezervačný formulár a ste prihlásený. Avšak registrovaný užívateľ bude môcť zdieľať dopravu (hľadať, či ponúkať) a bude mať rezervačný formulár vždy predvyplnený. Vaša emailová adresa nebude použitá na informačné účely.

Newsletter

Ak si prajete byť informovaný o činnosti centra, nových kurzoch, prípadne sa dozvedieť, ako by ste nám mohli pomôcť (napríklad so zabezpečením dopravy pre učiteľa) a iných aktualitách, uveďte Vašu e-mailovú adresu do nášho informačného časopisu s názvom Newsletter. Tým sa stanete odberateľom našich informatívnych emailov.