Vipassana Bhavana

Podporujeme praktikovanie buddhizmu s dôrazom na etické konanie, rozvoj všímavosti, láskyplnej dobrotivosti, súcitu a bdelej pozornosti ako základných kvalít nadobúdania múdrosti. Sme oporou záujemcom o kultiváciu mysle a odstraňovanie chtivosti, nenávisti nevedomosti. Čo vedie k ochrane a podpore duševného zdravia a zvýšenie kvality vlastného života.

News

Naše združenie nepoužíva sociálne siete. Novinky na našej stránke obsahujú najaktuálnejšie informácie ohľadom naších aktivít, plánov a zdieľania informácii.

Courses

Organizujeme meditačné kurzy rôznej dĺžky aj intenzity. Príďte si vyskúšať Buddhovu inštrukciu na kratší kurz. Alebo máte chuť prehĺbiť si vaše meditačné zručnosti na dlhšom ústraní?

Javorie

Spolupracujeme s mediačným centrom Javorie, ktoré bolo vytvorené na intenzívnu meditačnú prax. Nachádza sa v krásnom prostredí stredného Slovenska.

Meditácie, ústrania, prednášky,
knihy, podpora mníchov.

Sati Slovensko podporuje prevádzku stáleho meditačného a vzdelávacieho centra Javorie kde vytvárame priaznivé podmienky pre intenzívnu meditačnú prax. Pozýva učiteľov, organizuje prednášky, semináre, kurzy ako aj dlhodobé meditačné ústrania.

Newsletter

Prihláste sa na odber nášho newsletteru aby ste sa dozvedeli vždy aktuálne informácie o pripravovaných akciách a kurzoch. Posielame iba pár krát do roka. Aktuálne informácie zdieľame v sekcií News.

I confirm that i have read and agree to Privacy policy.